Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu, jako Dzień Babci i Dziadka. Dlatego, i w tym roku nie mogło zabraknąć babć i dziadków (pomimo ferii) w naszym przedszkolu.W dniach od 21 do 23 stycznia odbyły się uroczystości w grupach Niezapominajek, Dzwoneczkach, Modraczkach, Koniczynkach i Makach. Najważniejszą częścią uroczystości były występy dzieci. Wszyscy dziadkowie z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość oraz podziękować za cierpliwość i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Goście zostali obdarowani własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową.To były wyjątkowe dni, pełne radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.                                                                                   W.G

GALERIA ZDJĘĆ:

KONICZYNKI

 

DZWONECZKI

 

NIEZAPOMINAJKI

 

MODRACZKI

 

MAKI

MARGARETKI

 

©2020 ZKiW. All Rights Reserved. Designed By Przedszkole Pinczyn