×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ma519 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ma518 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

ZABAWA NA ODLEGŁOŚĆ- zdalne nauczanie w grupie MAKÓW

21.05.2020 r.

Maczki rozpoczęły dzisiejszy dzień od obejrzenia filmów edukacyjnych dotyczących kolejnej emocji- strachu. Dowiedziały się także co oznacza przysłowie "Strach ma wielkie oczy". Dzieci rozwijały również swoją wyobraźnię poprzez wykonanie pracy plastycznej, podczas której próbowały zobrazować sobie strach. Czas umilała im piosenka "Fruzia i nocne strachy". Ostatnim już zadaniem była gra interaktywna mająca na celu podsumowanie poznanych przez dzieci emocji i odpowiednie dopasowanie ich.

20.05.2020 r.

Maki podczas dzisiejszych zajęć oswajały się z ciemnością. Odsłuchały utwór J.Papuzińskiej "Czarna jama", a następnie dokonywały odpowiedzi na pytania dotyczących tekstu. Za pomocą swoich Rodziców wykonały "Czarną jamę", w której Maki ukrywały swoje lęki i obawy. Utrwaliły umiejętność czytania odczytując czytankę "4 koty Doroty". Zachęciliśmy również do udziału w "Rysunkowym konkursie" organizowany przez Czepczyński Family  Foundation. W ramach zajęć logopedycznych dzieci wykonały SMOCZE DMUCHAJKI i przeprowadziły ćwiczenia oddechowe. 

 

19.05.2020 r.

We wtorkowy poranek  nasze kwiatuszki dalej poznawały swoje emocje-niekoniecznie te dobre bo dzisiaj był to smutek. Na początku wysłuchały fragment nagranego przez nauczyciela  opowiadania pt. "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" i odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. Kolejnym zadaniem było napisanie wyrazu smutek i rysowanie wokół niego wszystkiego co się z nim dzieciom kojarzy. Nasze pracowite Maczki szukały również ukrytych słów w innych słowach. Określały głoski na początku, na końcu i w środku. Ostatnim zadaniem była praca plastyczna "Łzy", która polegała na zamienianiu narysowanych łez w coś miłego, co wywołuje uśmiech na twarzy.

{gallery}ma519{/gallery}

18.05.2020 r.

Kolejny pracowity tydzień przed naszymi Makami. Dzisiaj uczyliśmy się wyrażać emocje. Zajęcia rozpoczęliśmy od obejrzenia bajki edukacyjnej o emocjach następnie odgadywaliśmy 8 podstawowych emocji przedstawionych na załączonych zdjęciach. Maki wzięły aktywny udział w zabawie "Lustro emocji" gdzie przed lustrem za pomocą gestu i mimiki odzwierciedlały emocje widoczne na zdjęciach. Podczas dzisiejszych zajęć utrwalaliśmy poznane litery oraz dokonywały syntezy wyrazowej podczas zabawy on-line "Literkowy Świat z Panią Anią". Na zakończenie poznały piosenkę "Emocje" Śpiewające Brzdące. Ten dzień był naprawdę pełen emocji. A co to będzie juto ;) . 

 

{gallery}ma518{/gallery}

15.05.2020 r.

Ostatnim zagadnieniem w tym tygodniu poświęconym muzyce był temat:Jak dbać o słuch? Nasze Maki już  doskonale wiedzą jakie są zagrożenie dla naszego słuchu . W piątkowy poranek oglądały ilustracje, odgadywały zagadki, odsłuchiwały opowiadania pt. "Hałasowanie", a następnie odpowiadały na pytania dotyczące utworu. Ostatnim już zdaniem było słuchanie muzyki klasycznej i malowanie farbami interpretacji muzycznej zgodnej z jej charakterem.

14.05.2020 r.

Tematem naszych dzisiejszych zajęć była MUZYKA OKOLICZNOŚCIOWA. Dzieci odsłuchały wiersz w postaci nagrania głosowego "Ćwir, czyli kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one"Agnieszki Frączek , następnie odpowiedziały na kilka pytań dotyczących wysłuchanego utworu. Maki odsłuchały kolejne nagranie głosowe, które pozwoliło wyjaśnić im w jak wielu okolicznościach towarzyszy nam muzyka. Odsłuchały parę muzycznych propozycji: Sto lat, muzykę klasyczną oraz ludową. To jeszcze nie wszystko - dzieciaki dzięki platformie edukacyjnej ePrzedszkolaki wirtualnie mogły zagrać  na cymbałkach melodię "Wlazł kotek na płotek". Na zakończenie zajęć wykonały swój własny instrument i zagrały na nim. To był naprawdę muzyczny dzień.

 

13.05.2020 r.

Dzień  w temacie “Muzyka wokół nas” upłynął nam bardzo muzycznie. Maki tego dnia zapoznały się z piosenką "Skaczące nutki" i skakały razem z nutkami ilustrując ruchem treść piosenki. Odpowiadały również na pytania związane z utworem. Wykonanie pracy plastycznej - kolorowej nutki i gra na improwizowanych instrumentach dostępnych w domu (garnki, łyżki, kubki, pudełka) także okazało się świetną zabawą!

12.05.2020 r.

Rozpoczynamy muzyczny tydzień z naszymi Makami. W ramach dzisiejszych zajęć dzieci odsłuchały nagranie głosowe utworu A. Frączek „Orkiestra” na podstawie którego rozpoznawały instrumenty. Następnie zabawiły się w zabawę matematyczną „Guzikowy zawrót głowy”. Wolne chwile umilały naszym przedszkolakom zabawy muzyczne „Dźwięki wysokie i niskie w PODKOKACH” oraz „Jestem muzykantem”. Zabawa zręcznościowa „Guzikowe pchełki” sprawiła im ogromną frajdę. Na zakończenie dzisiejszego muzycznego dnia wykonały swój pierwszy instrument z pomocą Rodziców, a były to kastaniety z guzików. Tym muzycznym krokiem zakończyły swój pracowity, muzyczny dzień. Ciekawe jak będzie wyglądał ich jutrzejszy muzyczny dzień. Już nie mogę się doczekać- mam nadzieję, że Oni też ;) Brawa dla Was.

 

11.05.2020 r.

Dzisiejszego dnia dzieci poznały ostatnią już literkę - H, h. Na początku podawały przykłady przedmiotów, imion rozpoczynających się nowo poznaną głoską, a także rysowały je. Uczyły się jej pisać palcem w powietrzu, na plecach rodziców czy prowadząc po konturach litery. Kolejnym krokiem było pisanie po śladzie i samodzielnie oraz układanie jej kształtu z różnych przedmiotów. Nasze zdolne Maczki potrafią już rozpoznać wszystkie litery alfabetu.

08.05.2020 r.

Podczas dzisiejszych zajęć  Maiki uświadomiły sobie co to takiego: UNIA EUROPEJSKA.  Odsłuchały hymn Unii Europejskiej oraz przypomniały sobie hymn Polski. Poznały Syriusza – maskotkę Unii Europejskiej, którego nazwa pochodzi od najjaśniejszej gwiazdy na niebie. Odbyły wirtualną podróż po wybranych krajach Unii Europejskiej oraz wykonały flagę UE. A Maki- brawa dla nich świetnie spisały się podczas realizowanych zajęć 

 

07.05.2020 r.

Maki szlakiem Wisły przemierzyły dzisiaj Polskę od gór aż po samo morze, oglądając najciekawsze miejsca w naszym kraju. Poznawały przy tym niektóre symbole, budowle, postacie, które kojarzą się z danymi miejscami. Niestety tylko palcem po mapie. Dzieci rozwiązywały także zagadki,zadania  a wszystkim tym działaniom towarzyszył piękny akompaniament utworu „Jesteśmy Polką i Polakiem…"

06.05.2020 r.

Kolejny majowy dzień za nami.  Nasze Maki świetnie wywiązują się z zadań powierzonych w ramach zdalnego nauczania. Podczas dzisiejszych zajęć wirtualnie podróżowały po Polskich krajobrazach- odwiedziły góry, niziny, morza oraz wyżyny. Wzięły udział w zabawie ruchowej podczas której odnajdywały rymy. Nauczyły się wiersza „Katechizm polskiego dziecka”, który prezentowały w nagranych filmikach multimedialnych. Wielkie zaangażowanie prezentują również wspaniali Rodzice naszych wychowanków- dodatkowo wykonują zadania w kartach pracy dotyczące danej tematyki przy czym spisują się rewelacyjnie. Ogromne brawa dla Maków oraz ich Rodziców :)

 

05.05.2020 r.

Dzisiejszego dnia odbyły się zajęcia pt. „Warszawa – stolicą Polski”. Głównym celem zajęć było kształtowanie u dzieci postawy patriotycznej oraz poczucia przynależności społecznej. Nasze najstarsze przedszkolaki poznały legendę o powstaniu nazwy Warszawa a także główny symbol naszej stolicy umieszczony na godle, czyli Syrenę Warszawską. Dzieci swoje Syrenki przeniosły na kartkę papieru i wykonały je wg własnego pomysłu. Poprzez rozwiązanie zadań, oglądanie filmów ed. dzieci odkrywały jedne z najbardziej charakterystycznych miejsc i zabytków Warszawy.

04.05.2020 r.

Polska to mój dom- Polskie symbole narodowe. Taki oto temat rozpoczęliśmy po długim majowym weekendzie. Maki doskonaliły umiejętność uważnego słuchania utworu "Polska"- nagranego w wiadomości głosowej przez nauczyciela. Następnie obejrzały film edukacyjny "Symbole Narodowe" oraz wykonały pracę plastyczną - herb - orzeł biały z wykorzystaniem swoich rączek. Utrwaliły poznane litery oraz umiejętność czytania odczytując krótki tekst dotyczący Polski. Maki jak zwykle spisały się na medal. Brawa dla Nich :)

30.04.2020 r.

Dzisiejszego dnia Maki rozwiązywały zagadki słuchowe związane z bajkami, baśniami i legendami. Rozwijały także umiejętność liczenia. Utrwalały liczebniki główne oraz porządkowe. Ostatnim zadaniem była praca plastyczna, której tematem był ulubiony bohater z książki lub bajki. Dzieci jak zawsze świetnie poradziły sobie z powierzonymi im zadaniami.

29.04.2020 r.

Podczas dzisiejszych zajęć nasze Maki dowiedziały się „Jak powstaje książka”, a następnie samodzielnie wykonywały mini książeczkę w kwiatku. Utrwalały również umiejętność czytania oraz nowo poznane litery F, f.

28.04.2020 r.

Nasze kwiatuszki  dowiedziały się dzisiaj jakie są etapy powstawania papieru. Oglądały film edukacyjny, a następnie układały i opowiadały  historyjkę obrazkową. Kolejnym zadaniem była zabawa matematyczna mająca na celu doskonalenie umiejętności zapisywania działań arytmetycznych oraz utrwalenie kształtu poznanych  cyfr. Ostatnim zadaniem było wykonanie masy plastycznej z papieru. Maczki po raz kolejny udowodniły, że żadne zadanie nie jest im straszne.

27.04.2020 r.

Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od zagadki, której rozwiązaniem była tematyka naszych tygodniowych zajęć. Maki poznały wielką i małą lite F, f. Zapoznały się  z graficznym zapisem litery za pomocą filmiku multimedialnego nagranego przez nauczyciela. Tworzyły literowe puzzle oraz wykonały prace plastyczną dowolną techniką- wyklejanka małej i wielkiej litery F, f. W wolnej chwili wykonały zakładkę do książki według własnego pomysłu.

24.04.2020 r.

Dzisiejszego dnia dzieci utrwalały wiedzę związaną z dbaniem o naszą planetę- Ziemię. Na początku za pomocą filmiku edukacyjnego dowiedziały się o sposobie działania oczyszczalni ścieków. Następnie obejrzały nagranie stworzone przez nauczyciela, które miało na celu wprowadzenie znaku mniejszości i większości. Dzieci świetnie wykonywały zadania z tym związane. Nawet wykorzystywały do tego własne zabawki. Na koniec Maki zabawiły się w projektantów i na kartce papieru zaprojektowały własną ekologiczna torbę. Od teraz każde dziecko będzie pamiętało o tym jak należy szanować środowisko, w którym żyjemy.

 

23.04.2020 r.

Dzisiejsze zajęcie rozpoczęliśmy nagraniem głosowym, które zawierało zagadkę dla naszych przedszkolaków, a jej rozwiązaniem był temat zajęć. Następnie obejrzały filmu edukacyjnego, który pozwolił odpowiedzieć na pytania Co to jest prąd i gdzie powstaje? Do czego wykorzystujemy energię w naszych domach ? Jak dostaje się ona do naszych domów? Po zaspokojeniu ciekawości naszych Maków zabawiły się one w odkrywanie sylab ukrytych w kaszy mannej z czego układały nazw urządzeń elektrycznych następnie rysowały je i tworzyły z nich puzzle. Na zakończenie wykonywały eksperyment z wykorzystaniem farb i mleka, co w rezultacie ukazało kulę ziemską. 

22.04.2020 r.

Dzisiejszym tematem dnia u Maków  był Dzień Ziemi. Aby uczcić go, dzieci ubrały się na niebiesko-zielono, a także wykonywały zadania mające na celu sprawdzenie czy potrafią dbać o naszą planetę i czy są jej  prawdziwymi przyjaciółmi. Pierwszą czynnością do wykonania było obejrzenie filmiku edukacyjnego, dzięki któremu  dzieci dowiedziały się jak na wiele mądrych sposobów  pomagać naszej planecie.  Posiadając już wiele cennych informacji wykonały plakat "Akcja-segregacja". W ten sposób dzieci utrwaliły m. in. informacje o sposobach segregowania odpadów. Prace przy plakacie umilała im ekologiczna piosenka, która zapewne będzie przypominać jak bardzo ważne jest aby wyrabiać dobre, proekologiczne nawyki . Tak więc Maczki wykonały wszystkie zadania perfekcyjnie  jak to na prawdziwych przyjaciół Ziemi przystało.

21.04.2020 r.

„Ziemia to nasz dom” tym tematem rozpoczęliśmy dzisiejszy dzień. Maki obejrzały film edukacyjny Paxi- Cykl hydrologiczny, a następnie wykonały według własnego pomysłu „Eko- przyjaciela”. Usprawniliśmy również umiejętności dodawania i odejmowania w zakresie 12 z wykorzystaniem gry planszowej, 2 kostek do gry oraz żetonów. W ramach podsumowania dzisiejszych zajęć dzieci obejrzały bajkę: „Kropelka- przygody z wodą”. Maki oczywiście spisały się na medal- jakby inaczej.

20.04.2020 r.

Kolejny tydzień dzieci zaczęły pod hasłem- Dbamy o naszą planetę. Zaczęliśmy od wysłuchania wiersza na podstawie którego Maki musiały stworzyć definicje słowa "ekologiczny". Następnie zabawiły się w zabawę ruchową, która na celu miała ich trochę rozruszać po weekendzie. Jak to na prawdziwych ekoprzyjacieli przystało nasze Maczki wskazywały ekologiczne zachowania jak i również te, które nie wpływają dobrze na nasze środowisko.   Praca plastyczna świetnie się wpisała w posumowanie dzisiejszego dnia, a tematem pracy było: Ekologiczne zachowania. Maki spisały się na 5 z plusem :) 

17.04.2020 r.

Jakie to miłe kiedy nasze Maki wraz z rodzicami z pełnym zaangażowaniem realizują zadania przez nas zaproponowane. W pracy, którą wykonują wspólnie jest wiele zaangażowania, ale również włożonego w nie serca. Dzisiejszy dzień był kolejnym dniem, na utwierdzenie nas w fakcie, że razem możemy więcej. Powierzone zadania Makowym przedszkolakom zostały zrealizowane oczywiście perfekcyjnie. Nauka piosenki „Gdacze kura ko, ko, ko”, wykonanie pracy plastycznej metodą kolażu o tematyce „Maszyny rolnicze” oraz utrwalenie znanych już im samogłosek w zabawny dla nich sposób przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Czego chcieć więcej?- Wspaniała ta nasza grupa J

16.04.2020 r.

Kolejny dzień Maki spędziły na wiejskim podwórku. Niestety była to tylko wirtualna "podróż" ,  ale bardzo pouczająca. Dzieci dzięki filmowi edukacyjnemu  poznały wiele ciekawostek dotyczących wiejskiego życia. Kolejnym zadaniem do wykonania był TANGRAM. Z  wyciętych figur dzieci układały zwierzęta z wiejskiego podwórka przez co rozwijały  swoją kreatywność i pomysłowość. Ostatnim ćwiczeniem było kolorowanie kwiatków zgodnie z instrukcją. Poprzez to zadanie dzieci rozwijały umiejętność rozróżniania prawej i lewej strony, a także poprawnego liczenia.

15.04.2020 r.

Dzisiaj Maki  słuchały opowiadania czytanego przez nauczyciela „Na wiejskim podwórku” starając się zapamiętać jak najwięcej szczegółów, a następnie samodzielnie opowiedziały je swoim rodzicom. Świetnie im poszło również odgadywanie zagadek dotyczących zwierząt z wiejskiego podwórka. Dzieci w ramach zabaw konstrukcyjnych z wykorzystaniem klocków budowały "domki" dla swoich zwierzaków. Czas umiliła im zabawa muzyczno- ruchowa "SKACZEMY, BIEGAMY". W ramach zajęć dodatkowych zmobilizowaliśmy nasze  pociechy, do tego aby były bardziej samodzielne. Poprzez wspólną zabawę, stworzyły bucik z papieru technicznego, ozdobiły go według  własnego pomysłu i nawlekły sznurowadło. Razem  z rodzicami uczyły się wiązać buciki. Po powrocie do przedszkola wszystkie dzieci będą ekspertami w sznurowaniu obuwia:). 

14.04.2020 r.

Nasze pracowite Maczki poranek zaczęły od tańca do piosenki "ram sam sam". Następnie wykonywały ćwiczenia lewopółkulowe układając przeróżne wzory z zapałek zgodnie z instrukcją. Niektórzy nawet wykorzystali zapałki do napisania  swojego imienia. Ostatnim zadaniem dla dzieci  była  praca plastyczna - kwiatek. Do jego wykonania  potrzebna była ich własna ręka oraz farbki, a także dużo chęci i zapału do pracy.

10.04.2020 r.

Musimy przyznać ten przedświąteczny tydzień był bardzo pracowitym tygodniem dla naszych Maków. Oczywiście one jak zwykle stanęły na wysokości zadania i poradziły sobie perfekcyjnie :). Piątkowy dzień rozpoczęły od świątecznych ćwiczeń gimnastycznych, po małej rozgrzewce mogły podjąć się już drugiego zadania, którym było wykonać kartkę świąteczną z wykorzystaniem farby 3D. Podczas wykonywania zadań dzieci słuchały piosenki "Znaki Wielkanocy". Brawo Maki :):)

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych :) Pełnych optymizmu na nadchodzące dni. Dużo zdrówka, pogody ducha, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. 

 

09.04.2020 r.

Kolejny dzień utrzymany w świątecznym klimacie. Maki spędziły go równie pracowicie. Na początku uczyły się rysować zajączka zgodnie z instrukcją przedstawioną na filmiku multimedialnym. Kolejnym zadaniem było rozwiązanie "pisankowej" łamigłówki. Maki mogły także zabawić się w kucharzy. Wykonały pyszne dekorację z jajek na talerzu. Było smacznie i kolorowo.

08.04.2020 r.

Nasze Maki nauczyły się nowego wierszyka pt.  „Zajączki” oraz nazwały swojego nowego domownika- zajączka, którego wykonały wczoraj w ramach zajęć. Poznały już kolejne litery wielką i małą literę Z, z. Zapoznały się z graficznym zapisem litery za pomocą filmiku multimedialnego nagranego przez nauczyciela. Tworzyły literkowe puzzle oraz wykonały pracę plastyczną dowolną techniką – wyklejanka małej i wielkiej litery z, Z. Podczas dzisiejszych zajęć towarzyszyła Makom piosenka „Zając” – przy której świetnie się bawiły w ramach zabaw ruchowych.

07.04.2020 r.

Dzisiejszym zadaniem w naszej najstarszej grupie było oglądanie filmu edukacyjnego- Domowe przedszkole "Świąteczne zwyczaje- Wielkanoc", następnie dzieci wzięły udział w zabawie matematycznej - projektowanie geometrycznych pisanek według instrukcji. Jednak największą frajdę  sprawiło im  wykonanie zajączka ze skarpetki- efekty prac były fenomenalne :). 

06.04.2020 r.

Nasze Maki już wielkimi krokami przygotowują się do Świąt Wielkanocnych, mimo to znajdują czas na realizację zadań powierzonych przez swoje panie. Dzisiaj rozwijaliśmy umiejętność czytania prostych zdań , a następnie dzieci zamieniły się w małych magików i odkrywały woskowe literki, które ukryły się na kartce papieru przy pomocy kolorowej farby i pędzla. Zabawa guzikami pomogła nam utrwalić znajomość figur geometrycznych. Był to pracowity dzień dla naszych przedszkolaków.

03.04.2020 r.

Dzisiejszego dnia Maki wysłuchały opowiadania „Bajeczka wielkanocna”, dzieci w dowolny sposób dokonywały odpowiedzi na pytania dotyczące jego treści. Następnie zabawiły sie w zabawę dydaktyczno-literkową "Sokole oko", która pozwoliła utrwalić im poznane litery. 

02.04.2020 r.

Maki poznały wielką i małą lite J, j. Zapoznały się z graficznym zapisem litery za pomocą filmiku multimedialnego nagranego przez nauczyciela. Tworzyły literkowe puzzle oraz wykonały pracę plastyczna dowolna techniką - wyklejanka małej i wielkiej litery J,j. Podczas zabaw konstrukcyjnych tworzyły pisanki wielkanocne.

01.04.2020 r.

Kolejny pracowity dzień za naszymi Makami. Dzisiejszy poranek przywitały zabawą muzyczno- ruchową „Ręce do góry”, rozwijały umiejętności matematyczne – liczyły, dodawały, odejmowały za pomocą materiałów plastycznych i artykułów spożywczych. Jak widać na załączonych zdjęciach wychodzi to im doskonale. Na zakończenie nasi mali badacze samodzielnie wykonały „kolorowy” eksperyment, którego efektem był magiczny obrazek.

31.03.2020 r.

Dzisiejszym zadaniem dla naszych najstarszych "kwiatuszków" była krótka rozgrzewka rytmiczno- ruchowa "W podskokach". Kolejnym zadaniem, które dzieci miały do wykonania była praca plastyczna z materiałów dostępnych w domu. Dzieci miały do wyboru wykonanie samolotu lub rybki  z materiałów dostępnych w domu- jak widać na załączonych zdjęciach poniżej serca naszych przedszkolaków skradła rybka. Ostatnim powierzonym zadaniem w tym dniu było obejrzenie przedstawiania teatralnego pt. "Karmelek .

30.03.2020 r.

Nasze Maczki kolejny poranek zaczęły bardzo aktywnie od nauki tańca do znanej piosenki z bajki „Król Lew”. Za pomocą gry dydaktycznej doskonaliły umiejętność czytania metodą sylabową, utrwalały poznane literki oraz układały wyrazy z podanych sylab. Urozmaiceniem domowej zabawy było tworzenie „różności" z masy plastycznej- Maki wspaniale się bawiły a przy okazji rozwijały wyobraźnię. 

27.03.2020 r.

Tego dnia nasze wspólne zabawy rozpoczęliśmy od „Powitanki”, która pozwoliła rozwinąć  wyobraźnie dzieci, a przy okazji się miło z nami przywitać. Przy pomocy zabawy sensorycznej utrwalaliśmy pisownię poznanych liter z wykorzystaniem tacy i kaszy mannej.

Nie zabrakło też zabaw matematycznych- dodawania i odejmowania na konkretach. Bawiliśmy się również w małych  naukowców- dzieci wykonywały eksperyment, który nauczyły ich jak ważne jest mycie rąk mydłem.

26.03.2020 r.

Tego dnia Maki oglądały film edukacyjny - Domowe przedszkole "Co słychać na wsi". Podczas zajęć plastycznych miały możliwość  wykonać ulubione zwierzątka z wiejskiego podwórka z wykorzystaniem rolki po papierze toaletowym i kolorowych kartek.

Wolny czas im umiliła zabawa ruchowa: "Mały ninja" oraz obejrzenie przedstawienia teatralnego "Zając Chwalipięta" Teatr Puszek.

25.03.2020 r.

Maki poznały wielką i małą lite Ł, ł. Zapoznały się  z graficznym zapisem litery za pomocą filmiku multimedialnego nagranego przez nauczyciela. Tworzyły literowe puzzle oraz wykonały prace plastyczną dowolną techniką- wyklejanka małej i wielkiej litery Ł, ł

Ich wolny czas umiliła również  zabawa ruchowa – „Skocz do mety”.

Odwiedziło nas

146653
DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj58
TygodniowoTygodniowo14
MiesięcznieMiesięcznie1963
RazemRazem146653
©2020 ZKiW. All Rights Reserved. Designed By Przedszkole Pinczyn