Rodzinny konkurs plastyczny online - ROZSTRZYGNIĘCIE

 

 

Rodzinny konkurs plastyczny online

„Otuchy dla bohaterów z rąk naszych przedszkolaków”

 

W dniach 22 kwietnia – 8 maja 2020r. w naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs plastyczny online „Otuchy dla bohaterów z rąk naszych przedszkolaków”. Czas, w jakim obecnie się znaleźliśmy ze względu na pandemię, nie jest łatwy dla nikogo. Są wśród nas jednak tacy, którzy stoją teraz na pierwszej linii frontu walki z wirusem, jak np.: służby medyczne, służby mundurowe, kasjerzy, kurierzy i wielu innych. To oni obecnie najbardziej dbają o to, by nam żyło się w miarę normalnie, nierzadko narażając swoje zdrowie czy nawet życie. Czujemy  wielką wdzięczność i chcieliśmy im za to podziękować. Stąd też zrodził się pomysł na nasz konkurs.

Organizatorami konkursu były: Agnieszka Bartkowska, Monika Borzyszkowska, Karolina Dolna i Kinga Pawelec. Celem naszego konkursu było:

- wdrażanie rodziców do ścisłej współpracy z przedszkolem,

- umożliwienie dzieciom i ich rodzicom udziału w konkursach organizowanych przez

  przedszkole,

- zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania wolnego czasu,

- kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form

  plastycznych,

- kształtowanie inteligencji emocjonalnej u dzieci.

Wpłynęło do nas 26 prac konkursowych wykonanych przez 25 dzieci. Jury, w składzie:  Dominika Cherek, Wioleta Grobelna, Małgorzata Loroch, Katarzyna Olejnik, Grażyna Pellowska i Anna Wiśniewska, wyłoniło laureatów konkursu oraz przyznało trzy wyróżnienia. Przy wyborze jury kierowało się: walorami estetycznymi pracy, kreatywnością, zgodnością z tematyką, wykorzystaniem techniki plastycznej (kolaż) oraz współpracą rodzica z dzieckiem.

Oto wyniki:

I miejsce - Kacper Banasiak gr. Margaretki

II miejsce - Oksana Dolna gr. Koniczynki

III miejsce – Konrad Gawrysiak gr. Maki

Wyróżnienia:

- Anna Burzyk gr. Dzwoneczki

- Celestyna Musiał gr. Koniczynki

- Kacper Mrówczyński gr. Modraczki

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wyróżnionym. Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone w najbliższym czasie.  Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszym konkursie za piękne i pomysłowe prace, ale przede wszystkim za to, że wszyscy – rodzice i dzieci – zechcieli się w nasz projekt zaangażować.                                                                                                                        (A.B.)

 

PRACE:

I miejsce - Kacper Banasiak gr. Margaretki

II miejsce - Oksana Dolna gr. Koniczynki

III miejsce – Konrad Gawrysiak gr. Maki

Wyróżnienia:

- Anna Burzyk gr. Dzwoneczki

- Celestyna Musiał gr. Koniczynki

- Kacper Mrówczyński gr. Modraczki

Pozostałe prace:

 

 

DZIĘKUJEMY :)

Odwiedziło nas

152842
DzisiajDzisiaj19
WczorajWczoraj40
TygodniowoTygodniowo97
MiesięcznieMiesięcznie576
RazemRazem152842
©2020 ZKiW. All Rights Reserved. Designed By Przedszkole Pinczyn