Zapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.
2012/13 MISTRZOSTWA GMINY ZBLEWO W MINI PICE SIATKOWEJ.

REPREZENTACJA CHOPCW

7 stycznia w sali gimnastycznej Zespou Szk Publicznych w Zblewie odbyy si mistrzostwa gminy Zblewo szk podstawowych w mini pice siatkowej. Zawody rozgrywano w ramach Igrzysk Modziey Szkolnej, a zgosiy si do nich reprezentacje 3 szk z terenu gminy Zblewo: Pinczyn, Kleszczewo i Zblewo. Reprezentacja naszej szkoy zaja II - gie miejsce zdobywajc srebrne medale. W pierwszym meczu chopcy pewnie pokonali druyn z Kleszczewa 2 - 0 by w drugim spotkaniu przegra 1 - 2 ze Zblewem.

Skad druyny PSP Pinczyn:
Patryk wikliski, Krystian Bukowski, Marcin Winiewski, Jakub Koss, Marcin Dysarz, Kacper Bogun, Dominik Zaorski, Piotr Iwanowski, Szymon Labuda, Piotr Fojut.
Opiekun grupy: Mirosaw Urban

REPREZENTACJA DZIEWCZT

W dniu 7 stycznia odbyy si Mistrzostwa Gminy Zblewo w mini pice siatkowej. W zawodach wziy udzia 3 zespoy Zblewo ,Kleszczewo i Pinczyn .
Dziewczynki rozegray swj pierwszy mecz z zespoem z Kleszczewa wygrywajc pewnie 2:0 i miay szans na walk o zoty medal .W kolejnym meczu ze Zblewem wygray pierwszy set ,ale w drugim nieznacznie ulegy rywalkom i stan meczu by 1:1 .Jednak w trzecim decydujcym secie pewnie wygray przechylajc szal zwycistwa na swoj stron i ostatecznie wygray mecz 2:1 I zajy I miejsce w gminie.