Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoNie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jeremiasz Wojak – laureat na etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego ,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948..."


Jeremiasz Wojak w tym roku szkolnym ukończył Publiczne Gimnazjum w Pinczynie. Jego wielkim sukcesem było zdobycie tytułu laureata na etapie centralnym w Warszawie w konkursie historycznym ,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. w walce o wolną Polskę”. Aby dojść do ostatniego etapu konkursu, został laureatem na konkursie wojewódzkim. Ponadto Jeremiasz otrzymał tytuł finalisty województwa pomorskiego w II Pomorskim konkursie o Prawie. Do konkursów przygotowywała ucznia nauczycielka historii Magdalena Piernicka.
Według opinii wychowawcy Zbigniewa Bahr, Jeremiasz Wojak to zdolny i osiągający bardzo wysokie wyniki w nauce uczeń. Jest sumienny, pracowity, zawsze chętny do współpracy i pomocy. Jeremiasz jest przewodniczącym Forum Młodzieży przy Wójcie Gminy Zblewo. Przez wszystkie lata w szkole był zaangażowany w działalność Samorządu Uczniowskiego. Systematycznie bierze udział w szkolnej Lidze matematycznej ,,Pitagorejczycy z Klubu Tęgich Głów”.Był wolontariuszem w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, był chorążym pocztu sztandarowego, pracował w szkolnej gazetce ,,Mały Pinczyn to MY”, prowadził uroczystości szkolne, organizował wieczorki historyczne.
Jeremiasz jest wzorem do naśladowania dla całej społeczności szkolnej, odznacza się wysoką kulturą osobistą, jest koleżeński, cieszy się dużą sympatią wśród koleżanek i kolegów.
Został Laureatem XV edycji Konkursu ,,Najlepszy Absolwent Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego” w roku szkolnym 2018/2019.Logowanie


Kontakt ZKiW Pinczyn
Copyright © 2006;
3936990 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor