"Przedszkole na medal"

Publiczne Przedszkole „Zielona Łąka” w Pinczynie - Przedszkole Roku 2019

„Marzenia się spełniają…”. O tym, że marzenia się spełniają przekonaliśmy się podczas rozbudowy oraz uroczystej Inauguracji Przedszkola ,,Zielona Łąka” w Pinczynie, a w piątek 31 stycznia 2020 r. utwierdziliśmy się w tym przekonaniu na podsumowaniu Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego ,,Przedszkole na Medal”.

Na uroczystej gali w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku,w niezwykle urokliwym miejscu  z rąk Wiktora Pilarczyka – Prezesa Polska Press Oddział Gdańsk Pani Dyrektor Iwona Loroch odebrała Dyplom Przedszkole Roku 2019.

 Nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce w powiecie starogardzkim spośród wytypowanych placówek w plebiscycie, otrzymując zaszczytny tytuł, nagrodę główną-huśtawkę ogrodową   oraz voucher o wartości  3000 zł na promocję placówki na łamach gazety Dziennika Bałtyckiego oraz jej stronie internetowej.

Na miano przedszkola na medal trzeba jednak zapracować, nie dzieje się to samo. Jest to spowodowane pracą i zaangażowaniem wielu osób, poczynając od organu prowadzącego placówkę Pana Artura Herolda- Wójta Gminy Zblewo, który spełnił nasze marzenia i rozbudował przedszkole, Pani Dyrektor, która wspiera i motywuje nas do działania, pracowników przedszkola, kadry pedagogicznej, która codziennie sumiennie wykonuje swoją pracę, wprowadza innowacje i zachęca dzieci do działania.

 Jednakże ten sukces naszej placówki najbardziej zawdzięczamy rodzicom wychowanków, którzy zgłosili nas do plebiscytu
i oddawali na nas głosy. Samo zgłoszenie było już dla nas wyróżnieniem, a zajęcie pierwszego miejsca spełnieniem marzeń
i motywacją do dalszej pracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Przedszkola Publicznego „Zielona Łąka”i zdobycia zaszczytnego
I miejsca  w ramach plebiscytu „Przedszkole na Medal 2019” organizowanego  przez Dziennik Bałtycki.

Ostatnio dodano

25 maj 2022
25 maj 2022

Odwiedziło nas

244688
DzisiajDzisiaj13
WczorajWczoraj70
TygodniowoTygodniowo342
MiesięcznieMiesięcznie993
RazemRazem244688
©2024 ZKiW. All Rights Reserved. Designed By Przedszkole Pinczyn