Andrzejki 2016

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but andrzejki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Andrzejki

 „Andrzejki” to tradycja ludowa związana z wieczorem wróżb, pielęgnowana od najdawniejszych czasów i przekazywana z pokolenia na pokolenie.

W  naszym Przedszkolu również pragniemy podtrzymywać tę wspaniałą tradycję i po raz kolejny zorganizowaliśmy „Andrzejkowy wieczór czytania bajek”. Jak sama nazwa mówi, tego wieczoru nie tylko przenieśliśmy się w świat wróżb i magii ale również mieliśmy okazję posłuchać bajek czytanych przez rodziców naszych przedszkolaków. Tajemniczości „andrzejkowego charakteru” nadawała pięknie udekorowane sale oraz wspaniałe wróżki, które pojawiły się w przedszkolu, aby wspólnie z dziećmi dobrze się bawić. Przedszkolaki sprawdzały kim będą w przyszłości, oraz co je czeka za jakiś czas. Nie zabrakło również wróżb dla rodziców. Mamy nadzieję, że wszystkim zebranym wróżby przepowiedziały same wspaniałe wydarzenia i świetlaną przyszłość.

Tego wyjątkowego wieczoru wszystkie małe buzie były uśmiechnięte, a oczka błyszczące - to właśnie magia „Andrzejek”.

{gallery}andrzejki{/gallery}

Search

Latest News

Ostatnio dodano

25 maj 2022
25 maj 2022

Odwiedziło nas

244686
DzisiajDzisiaj11
WczorajWczoraj70
TygodniowoTygodniowo340
MiesięcznieMiesięcznie991
RazemRazem244686
©2024 ZKiW. All Rights Reserved. Designed By Przedszkole Pinczyn