Dzień Małego Patrioty

Dnia 12 Maja w naszym Przedszkolu odbył się Dzień Małego Patrioty. Tego dnia nasze przedszkolaki miały okazję poczuć się, jak prawdziwi patrioci. Dzieci zaśpiewały Hymn Narodowy, recytowały wiersze patriotyczne, a także zaśpiewały piosenki o naszej Ojczyźnie. Ponadto w tygodniu poprzedzającym  święta majowe nasze przedszkolaki uczestniczyły
w zajęciach związanych z naszą Ojczyzną. Zajęcia owe miały na celu rozwijanie u dzieci zainteresowań własnym krajem, a także kształtowanie postaw patriotycznych.

                                                                                                                                                                                                    (M.B.)

Ostatnio dodano

12 listopad 2021
12 listopad 2021

Odwiedziło nas

179431
DzisiajDzisiaj22
WczorajWczoraj83
TygodniowoTygodniowo22
MiesięcznieMiesięcznie337
RazemRazem179431
©2021 ZKiW. All Rights Reserved. Designed By Przedszkole Pinczyn