Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloNie jestes jeszcze naszym Uzytkownikiem?
Kilknij TUTAJ zeby sie zarejestrowac.

Zapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.

Witamy
Dowozy od 17.05.2021 r.
230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

W tym roku obchodzimy 230. rocznicę uchwalenia konstytucji 3 maja z 1791r.
Ten najważniejszy dla Polski akt prawny, został uchwalony jako pierwszy w Europie, a drugi na świecie, po konstytucji USA. Dlaczego Konstytucja stoi na czele hierarchii aktów prawnych? Ponieważ określa podstawy ustroju państwa, wyznacza kompetencje najważniejszych organów władzy, ustala ich wzajemne zależności. Jest to zbiór przepisów mówiących między innymi o prawach i obowiązkach obywateli, które gwarantują człowiekowi m.in. prawo do życia, nauki, wolności słowa, wyrażania poglądów czy nietykalności osobistej.
Czytaj więcej....

Dowozy od 04.05.2021 r.Plan dowozów - od 04.05.2021 r.
ZMIANY W PLANIE LEKCJI

PLAN LEKCJI od dnia 04.05.2021 r.
Konkurs na najciekawszą pracę ,,British symbols” w kategorii klasowej 1-3Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego o tematyce symboli Wielkiej Brytanii.

Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, jakim okazało się wyłonienie najlepszych prac. Niezależne jury oceniało przede wszystkim: pomysłowość, wkład pracy dziecka, estetykę wykonania i zgodność z podanym tematem. Po burzliwych obradach wyłoniono 6 Laureatów Konkursu oraz przyznano 50 Wyróżnień pozostałym uczestnikom.

Czytaj więcej....

Dzień Ziemi

Za nami wspaniała akcja „Sprzątanie Świata”, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Sprzątamy swój kawałek ziemi”. Głównym założeniem akcji było posprzątanie swojego najbliższego otoczenia w celu podniesienia świadomości ekologicznej oraz rozbudzenia poczucia odpowiedzialności za wygląd i jakość otoczenia.
Czytaj więcej....

DowozyPlan dowozów - od 26.04.2021 r.
Zapraszamy wszystkich uczniów na wirtualny „Spacerek po Europie”!


Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej, a następnie do spróbowania swoich sił w:

Quizie wiedzy o Europie – quiz będzie dostępny do 22. 04 do godz. 20.00

Konkursach:
- plastyczno-informatycznym – „Pocztówka z ...”
Zadanie polega na przygotowaniu przez uczniów pracy w formie pocztówki (praca plastyczna wykonana metodą tradycyjną – format max. A4 lub z wykorzystaniem technologii komputerowej – wybrana aplikacja np. Paint).
- poetyckim
Napisanie wiersza, rymowanki na temat Europy, Unii Europejskiej, konkretnego kraju, jego zabytków, atrakcji itp. (maksymalnie 4 zwrotki po 4 wersy).

Zdjęcia prac lub pliki należy przesłać do dnia 30 kwietnia 2021 r. w wiadomości prywatnej w aplikacji Teams do p. Joanny Marcinczyk, p. Agnieszki Mazur lub p. Kamili Piankowskiej.

Zapraszamy do zabawy!!!

PREZENTACJA


LINK DO QUIZU


Życzenia dla Królowej Elżbiety II - rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy portret Królowej Elżbiety

Uczniowie klasy VIa w ramach lekcji kulturowych przygotowali życzenia
dla brytyjskiej monarchini z okazji jej 95. urodzin. W nawiązaniu do tego wydarzenia został
ogłoszony konkurs na najpiękniejszy portret Królowej Elżbiety, który zostanie dołączony
do życzeń i wysłany do pałacu Buckingham w Londynie.
Wśród nadesłanych prac znalazły się różne portrety przedstawiające podobiznę
brytyjskiej monarchini.
Czytaj więcej....

Rekrutcja do przedszkola
W zakładce Rekrutacja znajduje się lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola względem złożonych wniosków. Lista dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola będzie ogłoszona 23 kwietnia o godz. 10.00.

Twoja opinia ma znaczenie! Uczniowie z Pinczyna na Konferencji Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia

Dnia 13 kwietnia 2021r odbyły się konsultacje on-line młodzieży z województwa pomorskiego, która debatowała na temat problemów, z którymi na co dzień się spotykają. Celem konferencji było zebranie opinii i wypracowanie rozwiązań, które posłużą do stworzenia wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej. Organizatorem konsultacji był Pełnomocnik Rządu ds. Polityki młodzieżowej Piotr Mazurek wraz z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem - pierwszym w historii Polski organem dialogu obywatelskiego pomiędzy młodym pokoleniem Polaków a najważniejszymi instytucjami państwowymi.

Czytaj więcej....

Strona 1 z 38 1 2 3 4 > >>
Poczta


Logowanie


Copyright © 2006;
4582114 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor