Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloNie jestes jeszcze naszym Uzytkownikiem?
Kilknij TUTAJ zeby sie zarejestrowac.

Zapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.

Witamy
"Szkoła Do Hymnu"


Obchody Święta Niepodległości w szkole. Uczniowie wzięli udział w akcji MEN „Szkoła Do Hymnu" Zobacz więcej...
Narodowe Święto Niepodległości


Miesiąc listopad to czas kiedy upamiętniamy odzyskanie przez Naród Polski niepodległego państwa. Uczniowie szkoły w Pinczynie również w zaciszu domowym uczcili ten dzień. Wykonali m.in. kokardę w barwach narodowych oraz plakaty z okazji Święta Niepodległości. Zobacz więcej...

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu "Zielona Łąka"


Obchody Święta Niepodległości W Publicznym Przedszkolu „Zielona Łąka " W Pinczynie. 10 Listopada 2020r. Przedszkolaki Odśpiewały Hymn Polski - Wzięły Udział W Akcji MEN „Szkoła Do Hymnu"
Zobacz więcej...

ŚNIADANIE DAJE MOC!!! – DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA


Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień, dlatego podobnie jak w ubiegłych latach uczniowie klas 1-3 w Szkole Podstawowej w Pinczynie wraz z wychowawcami przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc”. W tym roku włączyli się do akcji tylko uczniowie klas 1-3, którzy jeszcze do 06.11.2020 r. pracowali stacjonarnie w szkołach.
czytaj więcej...

Konkurs profilaktyczny „STOP mowie nienawiści”
Celem konkursu jest promowanie pozytywnej profilaktyki oraz wzbudzenie pozytywnych refleksji w zakresie odpowiedzialności za siebie i innych w kontekście wypowiadanych lub pisanych słów. Szczegółową tematyką konkursu był HEJT. Adresatami byli uczniowie klas I-III oraz IV-VIII.
Niestety sytuacja społeczno-epidemiologiczna nie sprzyjała, a prac konkursowych napłynęło niewiele. Jednak dziękuję wszystkim tym, którzy poświęcili swój wolny czas na wykonanie oryginalnych prac plastycznych, które zawierają wiele przekazu, w szczególności graficznego. W związku z tym nie podjęłam decyzji o wyłonieniu konkretnych miejsc. Wszyscy uczniowie biorący udział zostają nagrodzeni. Prace konkursowe można zobaczyć w filmiku, do którego link znajduje się poniżej:
Zobacz więcej ...

Pamiętajmy, żeby wzajemnie się szanować, tworzyć przyjazną atmosferę, dbać o własny komfort psychiczny i bezpieczeństwo, a także innych. Zważaj na słowa, bo one ranią mocniej i głębiej niż czyny- „STOP mowie nienawiści”
Kochani uczestnicy mam nadzieję, że szybko się zobaczymy, bo czekają na Was skromne upominki. Gratuluję i dziękuję :-)

Pedagog Monika Prusak

Program dla szkół

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
Przypominamy Państwu, iż szkoła podstawowa, do której uczęszcza Państwa dziecko uczestniczy w obecnym roku szkolnym, w unijnym Programie dla szkół, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Jest to program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, regularnie spożywając w szkole dostarczane im owoce i warzywa oraz mleko i produkty mleczne oraz realizując w ramach Programu działania edukacyjne. czytaj więcej...

Plan lekcji od dnia 02.11.2020 r.
Plan dla klas 1-6a

Plan dla klas 6b-8
Dzień Dyni


W poniedziałek, dnia 26 października 2020 roku dzieci z klasy Ia, IIa, IIIa oraz IIIb zaangażowały się w zabawy z dyni. Na lekcji języka angielskiego został zorganizowany Pumpkin Day, czyli Dzień Dyni.

Uczniowie przebrali się w kolory charakterystyczne dla dyni oraz dyniowe stroje. Ponadto udekorowano pięknymi dyniami tablice w klasach. Dzieci na zajęciach dowiedziały się o wartościach odżywczych tego warzywa, sposobach przetwarzania i przechowywania oraz zapamiętały angielską nazwę dyni.

Ta była ciekawa inicjatywa na uatrakcyjnienie pobytu w szkole. Gratuluję wspaniałych pomysłów i zaangażowania.

Zobacz więcej ...
Zajecia zdalne
Zajęcia zdalne rozpoczynają się o pełnych godzinach, tj. o godz. 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00.


Złoty Medal Mistrzostw Polski Karate - Marcelina Sabiniarz!!!

Bardzo miło jest nam poinformować, że uczennica Naszej szkoły, Marcelina Sabiniarz zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Unii Karate (karate olimpijskie), w kategorii Juniorek Młodszych, w konkurencji kumite -47 kg. Mistrzostwa odbyły się w sobotę 24 października w Tczewie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Zobacz więcej ...

Strona 1 z 33 1 2 3 4 > >>
Poczta


Logowanie


Copyright © 2006;
4316586 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor