Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloNie jestes jeszcze naszym Uzytkownikiem?
Kilknij TUTAJ zeby sie zarejestrowac.

Zapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.

Witamy
Jubileusz

Życie domyka koło zmian…- gdy lata mijają, a kroniki robią się coraz zasobniejsze
w zdarzenia, przeżycia, zdjęcia…- 50 lat istnienia budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Pinczynie (1969-2019/2020)


Szkoła to figura doskonała… To domknięte koło wirujące raz szybciej, raz wolniej, będące kalejdoskopem zmian, ale dające także poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Domknięte koło? Uczniowie nie funkcjonowaliby bez nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły; nauczyciele nie mieliby racji bytu bez uczniów- i tak rok za rokiem dopełniamy się
i tworzymy figurę doskonałą-napędzamy się nawzajem, pokonujemy drogi proste i kręte, wznosimy się na wyżyny i spadamy w przepaść, motywujemy się wzajemnie, złościmy się na siebie, ale równie szybko zapominamy o przykrościach. Uzupełniamy się wzajemnie, nie zastanawiając się nad tym na co dzień… Czytaj więcej...
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W związku z faktem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa tegoroczne zakończenie roku szkolnego odbyło się bez zwyczajowej akademii oraz wręczenia świadectw z wyróżnieniem i nagród w jej trakcie. Pożegnania wychowawców z ich wychowankami również nie miały takiego charakteru, jak w minionych latach.

Ta sytuacja spowodowała, że postanowiliśmy napisać listy do naszych uczniów, którzy będą kontynuować naukę w kolejnym roku szkolnym oraz do Absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Pinczynie.

Iwona LorochList do uczniów i absolwentów.


Kreatywność i pamięć o przodkach mimo wszystko…- zdalny konkurs w ramach obchodów 50-lecia istnienia budynku szkoły w Pinczynie- „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA…


Kończy się kolejny rok szkolny, ale był on inny niż zwykle, ponieważ nigdy w historii edukacji współczesnej nauczyciele nie uczyli swoich uczniów na odległość. Było to nie lada wyzwanie, zarówno dla nas, jak i dla naszych uczniów oraz ich rodziców. Ale wyszliśmy z te-go obronną ręką. Nawet pomimo fizycznej nieobecności w szkole organizowaliśmy szereg konkursów i akcji w formie zdalnej. Nie zaprzestaliśmy rozwijania kreatywności naszych uczniów TYLKO DLATEGO, że świat ogarnęła pandemia! To pokazało po raz kolejny, że duch w nas mocny. Pinczyn chyba ma to do siebie… Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE - karty zdrowia

Karty zdrowia ucz. kl.VIII do odbioru w Przychodni Polmed w Zblewie od poniedziałku do piątku w godz.8.00-15.00 (odbiór od 29 czerwca 2020r.).


OGŁOSZENIE - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - 26 czerwca 2020r. (piątek)

Z powodu istniejącego zagrożenia zarażeniem COVID- 19 zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle.
Nie będzie akademii, a wręczenie świadectw i nagród dla uczniów odbędzie się wg następujących zasad.
Uczniowie przychodzą na wyznaczoną godzinę z zachowaniem wymaganych środków ostrożności (maseczka, dezynfekcja rąk lub rękawiczki, zachowanie bezpiecznego 1,5 m odstępu, nie gromadzenie się).
W czasie grupowego odbioru świadectw w szkole mogą przebywać tylko uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.


NOWY HARMONOGRAM WYDAWANIA ŚWIADECTW!!!

Ogłoszenie - egzamin ósmoklasisty.

W dniach 16-18 czerwca odbędzie się egzamin ósmoklasisty. W tym czasie w budynku szkoły mogą przebywać tylko uczniowie zdający egzamin oraz nauczyciele i pracownicy, którzy uczestniczą w organizacji egzaminu.
Są to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla wszystkich pozostałych uczniów.

Sposób gromadzenia się uczniów w dniach egzaminu ósmoklasisty.


OGŁOSZENIE

W dniach: 12, 15, 19.06.2020r. uczniowie szkoły podstawowej proszeni są o zwrot książek do biblioteki szkolnej. Odbiór odbywać się będzie przy wejściu bocznym szkoły (przy sali nr 22), według podanego niżej harmonogramu.

Harmonogram zwrotu podręczników.

Zawieszenie zajęć w przedszkolu
Dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pinczynie zawiadamia o dalszym zawieszeniu zajęć
w Publicznym Przedszkolu w Pinczynie w dniach od 8 do 30 czerwca 2020 r.
Przyczyną zawieszenia jest istotne zagrożenie zdrowia i życia dzieci wirusem COVID-19 oraz niemożliwość wdrożenia wszystkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, a tym samym zapewnienie pełnego bezpieczeństwa dzieciom w przedszkolu.Zarządzenie Nr 7/2020 Dyrektora Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pinczynie z dnia 04.06.2020 r.
Dzień DzieckaDla wszystkich dzieci z okazji dzisiejszego święta pracownicy szkoły przygotowali niespodziankę. Zobaczcie sami...

Zobacz więcej...


Życzenia dla wszystkich Mam
Przesyłamy dziś życzenia dla wszystkich Mam: dużo zdrowia, sił, codziennej radości i uśmiechu każdego dnia
życzą Wam, Drogie Mamy Wasze dzieci, te małe i te duże.


Zobacz więcej...

Czytaj więcej...
Strona 1 z 30 1 2 3 4 > >>
Poczta


Logowanie


Copyright © 2006;
4145206 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor