Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoNie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.

Witamy
Wiosenna przerwa świąteczna w szkołach od 9 do 14 kwietnia 2020 r.
Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek 9 i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Czytaj więcej...
Nauka zdalna w naszej szkole


Dzisiaj spadł śnieg, powróciła zima, co jest zjawiskiem niespotykanym w ostatnim czasie. W ramach nauki zdalnej ważna jest też różna aktywność fizyczna, w tym na świeżym powietrzu. Czytaj więcej...

Praca zdalna w szkole i w przedszkolu w Pinczynie

Od czwartku - 19 marca br. Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie, podobnie jak tysiące szkół w Polsce, ale i nie tylko, bo już i na całym świecie pracuje zdalnie.
Od 25 marca szkoła i przedszkole rozpoczęło kształcenie na odległość realizując podstawę programową. Cała sytuacja spowodowana jest epidemią koronowirusa - COVID 19, która jest bardzo niebezpieczna dla ludzi, zagraża ich życiu. Sytuacja jest bardzo poważna. Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie!
- Wiemy, jak bardzo lubicie jeździć na spektakle do teatru. W bieżącym roku szkolnym część z Was miała już kontakt ze sztuką teatralną, jednak zdarzyło się też tak, że ze względu na koronawirusa część wyjazdów musiała zostać odwołana.
- Chcemy Wam to wynagrodzić i zaproponować dziś udział w Międzynarodowym Dniu Teatru, KTÓRY ORGANIZUJEMY W NASZEJ SZKOLE W RAMACH INNOWACJI TEATROMANIACY-CO NAM W DUSZY GRA... To święto zostało uchwalone w 1961 roku na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, które miało miejsce 27 marca 1957 roku. Co roku od tego czasu ma ono pobudzać kreatywność, uświadomić opinii publicznej wagę sztuki i wzmacniać przyjaźń i więzi międzyludzkie.
JAK SIĘ WŁĄCZYĆ W DZIEŃ TEATRU W NASZEJ SZKOLE?
Czytaj więcej...
Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne
Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.
Wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE oraz na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.


Próbny egzamin ósmoklasisty – informacja MEN i CKE - do pobrania
Zdalne zajęcia cd...
W panelu "Menu główne" pojawiły się nowe zakładki: doradztwo zawodowe, wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna, rewalidacja, rozwijanie umiejętności społecznych, wspomaganie ucznia i nauczyciela, koło religijne. Znajdziecie w nich różne formy zadań, zabaw i porad.
Zajęcia
Zajęcia z rewalidacji indywidualnej, zajęcia z pomocy psychologiczno – pedagogicznej, zajęcia rozwijające zainteresowania i umiejętności uczniów (z dodatkowych godzin do dyspozycji dyrektora), zindywidualizowanej ścieżki kształcenia odbywają się wg .dotychczasowego planu zajęć z dn.27 stycznia 2020r.


PORADNIK
Kształcenie na odległość - poradnik.
Źródła i materiały niezbędne do realizacji zajęć do korzystania przez uczniów i rodziców
Strona 1 z 27 1 2 3 4 > >>
Logowanie


Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
Kontakt ZKiW Pinczyn
Copyright © 2006;
4056453 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor