Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloNie jestes jeszcze naszym Uzytkownikiem?
Kilknij TUTAJ zeby sie zarejestrowac.

Zapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.

Witamy
Nowa strona internetowa szkoły


zkiwpinczyn.edupage.org

Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Dnia 18 czerwca 2021 r. to uroczysty dzień w naszej szkole. Tego dnia zostały wręczone naukowe stypendia motywujące. Zostali wyróżnieni i nagrodzeni Ci, którzy już w tak młodym wieku pracują nad swoim osobistym rozwojem godnie reprezentując naszą szkołę. Jak wiedzą nasi stypendyści, wcale nie tak łatwo znaleźć się w tym gronie. Aby otrzymać nagrodę w postaci stypendium, każdy z nich musiał spełnić określone warunki: średnia ocen minimum 5.00, wzorowe zachowanie oraz nienaganna postawa i zaangażowanie w życie społeczne naszej szkoły

Czytaj więcej....

Uczniowie z klas I-III życzą udanych wakacji!
Sprawozdania z działalności szkoły i przedszkola - II półrocze 2020/ 2021
Zakończenie ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mega Misja

Zdobywanie nowych umiejętności i podnoszenie kompetencji cyfrowych w Mega Misji było dla uczniów naszej szkoły wspaniałą podróżą. Program stawiał głównie na współpracę między dziećmi, twórczą dyskusję i zabawę, która przyspieszała zdobywanie cyfrowych kompetencji.
Czytaj więcej....

Edukacja przez szachy w naszej szkole.

Uczniowie klas trzecich w tym roku szkolnym brali udział w zajęciach, na których poznawali i doskonalili umiejętność gry w szachy. Dla uczniów klasy IIIa był to już drugi rok przygody z szachami, a dla IIIb - pierwszy. Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Edukacja przez szachy w szkole". Celem projektu Polskiego Związku Szachowego jest zwiększenie umiejętności matematycznych polskich uczniów, szczególnie w zakresie logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego oraz rozwiązywania problemów.

Czytaj więcej....

"W sam Punkt!" Nowy punkt informacyjno - konsultacyjny na mapie Pomorza!

To jeden z tych dni...Siedzisz na łóżku i zastanawiasz się, czy w ogóle wstać. Nie myślisz, czy w ogóle masz na to ochotę. Od dawna jej nie masz...Nie wiesz, co ze sobą zrobić...Pustka w głowie potęguje uczucie samotności i izolacji od bliskich…
Nie rozumiesz innych i oni nie rozumieją Ciebie. Myślisz sobie “Co nie tak ze mną? Czy tak będzie już zawsze?”. “Czemu oni tak dziwnie na mnie patrzą? Nie mogę znieść ich spojrzeń. Chcę stąd uciec”.
Czujesz się jak w martwym punkcie…
No właśnie. W punkcie…

Czytaj więcej....

Dowozy 22.06- 25.06.2021 r.
Konkurs „British symbols” rozstrzygnięty!

Dnia 9 czerwca zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu z języka angielskiego o tematyce symboli Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VIII, których zadaniem było przygotowanie lapbooka dotyczącego symboli Wielkiej Brytanii. Nasi uczniowie wykazali się nie lada fantazją i kreatywnością.
Czytaj więcej....

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „W poszukiwaniu wiosny”

Jak zapewne pamiętacie, w marcu ogłosiliśmy konkurs fotograficzny „W poszukiwaniu wiosny”. Waszym zadaniem było wykonanie zdjęć, a raczej uchwycenie momentów budzącej się do życia przyrody. Nadesłaliście mnóstwo pięknych prac, gdzie bardzo dobrze widać jak otaczająca nas natura rozkwita. Zwycięzcy tego konkursu zostali wyłonieni w drodze głosowania w aplikacji MS Teams. Każdy głosujący mógł zobaczyć zdjęcia i wybrać maksymalnie trzy, które go szczególnie zachwyciły.
Czytaj więcej....

Strona 1 z 40 1 2 3 4 > >>
Poczta


Logowanie


Copyright © 2006;
7113821 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor